Pankreas Hastalıkları İle İlgili Tüm Bilgiler

Hakkımda

Prof. Dr. Hasan TAŞÇI

Genel Cerrahi Uzmanı

Genel Cerrahi Uzmanı olan Prof. Dr. Hasan TAŞÇI, pankreas hastalığı ve bir çok hastalıklarla mücadelede hastalarının yanında yer almaktadır ve onlara en doğru tedavi yöntemini uygulayarak hızlı bir şekilde iyileşmeleri için çalışmaktadır.

Prof. Dr. Hasan TAŞÇI tecrübe ve uzmanlığı ile sizin için en doğru tanı ve tedavi yöntemini belirlemektedir.

Pankreas İle İlgili Sorunlarınızı Birlikte Aşalım…

Pankreas ile ilgili yaşadığınız tüm sağlık sorunlarını birlikte aşabiliriz.
Randevu Al

Özgeçmiş

Prof. Dr. Hasan Taşçı

1986 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalında uzman olarak atandım. 1987 yılında Morfoloji Doçenti , 1988 yılında Genel Cerrahi Doçenti oldum. 1996 yılında Genel Cerrahi Profesörlüğüne atandım. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 1986 yılından itibaren uygulanmaya başlanılan böbrek ve karaciğer transplantasyon ekibinde bulundum.

1992 yılında İngiltere’de Laparoskopik Cerrahi öğrenmek üzere Plymouth, Derriford Hospital’da 3 ay çalıştım.

Bundan sonraki yıllarda farklı zamanlarda, Almanya Hamburg’da European Surgical Instıtue’de laparoscopik gastric surgery, laparoscopıc colon surgery ve advanced laparoscopik kurslarına katıldım. Yine Fransa’da Strasbourg’da ve Amerika’da San Fransisco’da iki kez laparoskopik fıtık cerrahisi, laparoskopik hepatobilier cerrahi kurslarına katılıp, sertifikalarımı aldım.

1992 yılında part-time öğretim üyeliğine ayrılarak, Esnaf Hastanesi, Memorial Hastanesi Genel Cerrahi Bölüm Başkanı, Medipol Hastanesi, Türkiye Gazetesi Hastanesi ve Bahçelievler Medicana Hastanesi Böbrek Nakli Merkezi Sorumlu Hekimi ve Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptım. Şuan Liv Hospital Vadiistanbul Hastanesi böbrek nakli merkezi sorumlusu ve Genel Cerrahi Bölümünde çalışmaktayım.